Kore Filmleri İzle

En çok izlenen Kore Filmleri izle, uzakdoğu filmleri, Güney Kore filmlerini izle. En popüler Japon ve Güney Kore filmlerini Türkçe altyazılı ve  Boys Over Flowers dizisiyle tüm dünyada ve özellikle Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi yaratan oyuncu, model ve şarkıcı Lee Min-ho filmlerini izle. Lee Min-ho Dior filmi için gittiği Fransa’da sevgilisi Suzy ile yakalanmıştı.

2005’te Moda Haftası’nda en genç model olarak çıkış yapan Lee Jong-Suk, School 2013, dizisiyle Lee Jong Suk’un büyük çıkış yakaladı. Daha sonra I Hear Your Voice, Doctor Stranger, Pinocchio ve W dizilerinde yer aldı.

Police Story – İntikam Saati izle (2013)
0
Police Story – İntikam Saati izle (2013)
intikam saati izle (2013) Gece, İşlek bir cadde üzerinde büyük bir barda tüm müşteriler rehin tutuluyor. Aralarında polis Zhong Wen ve kızı Miao ve daha önce tanıştığı bir kaç yabancı ile birlikte. Fidyeci bar sahibi Wu Jiang'ın fidye talebi uzun süredir içeride olan bir mahkumun suç mahalline getirilmesidir.
0/0
Hatırlanacak Bir Anı izle – A Moment To Remember (2004)
10
Hatırlanacak Bir Anı izle – A Moment To Remember (2004)
Hatırlanacak Bir Anı izle (2004) Umutsuz bir aşkın peşine düşen ve sürekli yolları şaşıran bir kız, yine unutkanlık sonucu bir erkekle karşılaşır ve tesadüfler sonucu ona aşık olur. Biraz zorlamayla başlayıp, gerçek bir aşka dönüşen bu ilişki, zamanla gelişen umutsuz bir hastalığın kurbanı olacaktır. Ve aşkın tek besini anılar, yavaş yavaş silinir. anıların silinmesiyle korku başlar...
10/1