Ian McShane

John Wick Chapter 3 izle – Parabellum
10
John Wick Chapter 3 izle – Parabellum
John Wick Chapter 3 izle – Parabellum John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm ...
10/1
Jawbone izle (2017)
7
Jawbone izle (2017)
Jawbone izle (2017) Eski gençlik boks şampiyonu olan Jimmy McCabe, dibe vurduktan sonra çocukluk boks kulübüne ve eski takımına, spor salonu sahibi Bill’e ve köşe adamı Eddie’ye döner… Yönetmen Thomas Napper Former youth boxing champion Jimmy McCabe, after hitting rock bottom, returns to his childhood boxing club and his old team, gym owner Bill and corner-man Eddie. Jawbone izle (2017)
7/1
Pottersville izle |HD|
0
Pottersville izle |HD|
Fazla insanın yaşamadığı sakin bir kasabada bir dükkan sahibi olan Maynard isimli bir karakteri merkezine alan film, ilginç bir yanlış anlaşılmanın büyümesiyle birlikte yaşananları konu ediyor. Sarhoş olduğu bir akşam goril kostümüyle ortalıkta dolaşan Maynard’ın kasabanın sakinleri tarafından “Koca Ayak” olarak etiketlenmesinin ardından söz konusu sakin kasabaya turist akını olmaya başlıyor… Pottersville izle |HD|
0/0
John Wick 2 izle – John Wick: Chapter 2 (2017)
10
John Wick 2 izle – John Wick: Chapter 2 (2017)
John Wick, Roma'da bulunan en tehlikeli tetikçileriyle yüz yüze gelmektedir. John Wick 2 filmi, bu tetikçilere karşı hayatta kalmaya çalışan John Wick'i anlatıyor. John Wick 2 izle.
10/1
Grimsby Kardeşler – The Brothers Grimsby | Full HD Türkçe İzle
0
Grimsby Kardeşler – The Brothers Grimsby | Full HD Türkçe İzle
Birbirine benzemeyen zıt iki kardeşin biri üst düzey istihbarat ajanı, diğeri ise futbol düşkünü, holiganlık seviyesinde bir taraftar. Ajan bir gün çok önemli bir görev alır ve holigan kardeşiyle iş birliğine girer. Meşhur Filmler farkıyla Grimsby Kardeşler - The Brothers Grimsby (2016) isimli filmi Türkçe Altyazı / Dublaj 720p/1080p izleyin.
0/0